Лікування ІПСШ у Дніпрі

Венеричні захворювання – це інфекції, які передаються від людини до людини статевим шляхом. Найчастіше статеві інфекції протікають безсимптомно. Це означає, що люди передають їх і отримують, нічого не відчуваючи. Тому діагноз встановлюється пізно.

Лікування статевих інфекцій стає тривалим процесом. Якщо ви практикуєте статеві зв’язки без використання бар’єрної функції презервативу, необхідно раз на 3 місяці проходити повне обстеження у венеролога. Якщо презерватив порвався, то обстежуємо статевого партнера, не чекаючи розвитку інфекції у власному організмі. Профілактичне лікування коротше за тривалістю і менш токсичне.

Скарги, за наявності яких потрібно обстежитися у венеролога:

  • часте сечовипускання;
  • свербіж;
  • висипання на статевих органах і прилеглій шкірі;
  • наявність утворень на статевих органах, в паху, в промежині, в анус;
  • наявність виділень зі статевих органів.

У клініці ЄВА-АРТ приймає дерматолог-венеролог вищої кваліфікації.

Трихомоніаз. Лікування
Лікування трихомоніазу у жінок і чоловіків проводиться за європейськими протоколами. Обидва статевих партнера лікуються одночасно. Статеві зв’язки дозволяються після дворазових контролів вилікування, під час яких статеві інфекції не виявлено.

Гонокок. Лікування
Через стійкість великої кількості штамів гонокока до антибіотиків цю інфекцію вилікувати складно. Тому рекомендовано обстежити статевого партнера до початку статевого життя або ж використовувати бар’єрну функцію презерватива.

Ефективне лікування гонореї починається з правильно поставленого діагнозу. Самостійне лікування може призвести до виникнення ускладнень.

Сифіліс. Лікування

Сифіліс – це захворювання, яке передається статевим шляхом. Без лікування це захворювання викликає ускладнення. Особливістю сучасного сифілісу є безсимптомний перебіг. Найчастіше сифіліс виявляється випадково при профілактичних обстеженнях.

Класичні прояви сифілісу у вигляді твердого шанкра і висипів на шкірі зустрічаються в 15% випадків. Така особливість цього захворювання в наші дні.

Часто у людини, яка перехворіла на сифіліс, дослідження крові продовжують бути позитивними. Іноді важко відрізнити серорезистентність (стійкість до лікування) від хибно-позитивних реакцій крові.

Існує профілактичне лікування, яке запобігає розвитку інфекцій в організмі. Воно призначається в першу добу після незахищеного сексу.

Доктор клініки ЄВА-АРТ має великий досвід роботи в венерології.

Записуйтеся на прийом до фахівців в центр дерматології та косметології ЄВА-АРТ за телефонами клініки
+38 (097) 363-83-00
+38 (095) 900-67-57
або на сайті через форму запису онлайн.