Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка

200,00 грн

ПІФ хламідій

110,00 грн

РНІФ трихомонад

110,00 грн

ПІФ уреаплазми

110,00 грн

ПІФ мікоплазми

110,00 грн

ПІФ гонококи

110,00 грн

ПІФ цитомегаловірус

110,00 грн

ПІФ вірус простого герпесу

110,00 грн

ПІФ гарднерела

110,00 грн

ВПЛ бактеріоскопія

110,00 грн

Гепатит В (HBs- Ag)

200,00 грн

Гепатит С (HCV)

200,00 грн

ВІЛ (HIV1 / 2)

200,00 грн

ВІЛ + НСV + HBgAg + сифіліс

450,00 грн

Реакція Вассермана (КСР)

200,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги

Діагностика ІПСШ

Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) – це захворювання, якими заражаються при статевих контактах із хворою людиною. Неліковані захворювання можуть викликати ускладнення. Профілактувати хвороби легше, ніж їх лікувати. Регулярні обстеження на ІПСШ убезпечать вас і вашого статевого партнера.

У медичному центрі ЄВА-АРТ можна анонімно здати аналізи на всі інфекції, які передаються статевим шляхом, включаючи аналіз на ВІЛ, сифіліс, трихомоніаз, тест на хламідіоз, гонокок аналіз, уреаплазмоз, аналіз на мікоплазмоз.

Алгоритм обстеження на ІПСШ

Діагностика ІПСШ починається з огляду венеролога та лабораторних досліджень. План обстеження складається з урахуванням інкубаційного періоду різних захворювань:

  • через 3 дні після статевого зв’язку проявляються гонорея і трихомонади;
  • через 7 днів – мікоплазми й уреаплазми;
  • через 21 день можна досліджувати всі вірусні захворювання, що передаються статевим шляхом.
  • на СНІД і сифіліс перший раз необхідно обстежитися через 3-4 тижні після контакту, потім через 3 місяці і останній раз – через 6 місяців після незахищеного сексу.

Обстежитися повинні обидва статевих партнера. Фізіологія чоловіка та жінки різна, проявляються інфекції у чоловіків і жінок по-різному. Виявлення у пари різних інфекцій абсолютно нормально з фізіологічної точки зору.

При наявності постійного статевого партнера аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом рекомендується здавати 1-2 рази на рік. При статевому житті без використання презерватива аналізи на ІПСШ здаються після статевого контакту з кожним новим партнером. Правильним є обстежити нового статевого партнера до початку статевого життя.

Як підготуватися до здачі аналізів на ІПСШ

Чоловікам, які здають аналіз на трихомоніаз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, гонорею тощо, необхідно утриматися від сечовипускання протягом 3-4 годин. Для здачі аналізу на хламідіоз готуватися не потрібно.

Жінкам рекомендовано обстежуватися на 5 день менструального циклу.

На підставі готових досліджень лікар дерматовенеролог встановить діагноз.