Первинна консультація трихолога (з трихоскопією)

500,00 грн

Повторна консультація трихолога **

400,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.
** Повторною консультацією вважається відвідування лікаря протягом 30 календарних днів з приводу того самого діагнозу.

Трихоскопія

Трихоскопія – це дерматоскопічне дослідження волосся та шкіри голови. Процедура ця проходить без травматизації скальпу й абсолютно безболісна.

Для проведення трихоскопії в клініці ЄВА-АРТ використовується сучасний дерматоскоп Heine Delta 20 з можливістю збереження зображень.

Дерматоскоп дозволяє зі збільшенням розглянути волосяну частину шкіри голови і фолікулярні отвори, а також оцінити стан волосяних стрижнів. Для різних видів алопеції характерні свої дерматоскопічні особливості. Таким чином, трихоскопія є невід’ємним методом у визначенні та диференціальній діагностиці різних видів алопецій, а також захворювань волосистої частини шкіри голови.

Можливість збереження дерматоскопічних зображень дозволяє контролювати терапію, тобто порівнювати стан волосся під час лікування з початковим. На початку терапії результати, зазвичай, невідчутні для пацієнта, але на дерматоскопічних зображеннях добре видно ранні зміни. З іншого боку, якщо позитивної динаміки не спостерігається, можна вчасно доповнити або змінити схему лікування.

Проведення трихоскопії входить до консультації трихолога.