Плазмоліфтинг / волосиста частина голови / 50 хв

1500,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

PRP - терапія

PRP – терапія (плазмотерапія, плазмоліфтинг) – це ін’єкційна процедура, що дозволяє використовувати власні резерви організму для відновлення й омолодження тканин.

Вона полягає у введенні в проблемну зону багатої на тромбоцити плазми, отриманої з власної крові пацієнта. Введена аутоплазма містить у собі масу корисних, поживних і біологічно активних речовин. Після такої процедури організм самостійно запускає механізми регенерації тканин. При цьому відбувається оновлення клітин, поліпшується кровообіг і обмін речовин, підвищується місцевий імунітет шкіри, зменшуються запальні процеси.

Плазмоліфтинг в трихології здійснює стимулюючий вплив на ріст волосся і запобігає їхньому випадінню. Процедури плазмотерапіі прискорюють перехід волосяних фолікулів з фази спокою у фазу росту, подовжують життєвий цикл волосся. В результаті активного харчування волосяних цибулин поліпшується якість стрижня волоса, блиск та еластичність. Крім того, в результаті плазмоліфтинга нормалізується робота сальних залоз. Це сприяє зменшенню жирності шкіри голови й усуненню лупи.

PRP – терапія абсолютно безпечна, оскільки склад для ін’єкцій готується з власної крові пацієнта. Ризик алергічних реакцій практично виключений.

Плазмоліфтинг шкіри волосистої частини голови застосовується в наступних ситуаціях:
  • Різноманітні види випадіння волосся (вогнищева, дифузна, андрогенна алопеції)
  • Зменшення обсягу волосся
  • Погіршення якості волосся (тонке, тьмяне, ламке волосся)
  • Себорея (лупа)
  • Уповільнення росту волосся

Слід врахувати, що перераховані стани самі по собі не є однозначною причиною для проведення плазмоліфтингу. Показання до PRP – терапії визначає тільки лікар з урахуванням причин, що викликали випадіння волосся, а також протипоказань до лікування. Частота та кількість процедур визначаються індивідуально.

PRP – терапія – принципово новий підхід в трихології, ефективний і безпечний, який дозволяє повернути здоров’я та силу волоссю. Оточуючі побачать результат!