Мезотерапія  60 хв

від 800,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Мезотерапия

Мезотерапія в трихології – метод, який добре зарекомендував себе при лікування облисіння, а також інших проблем з боку шкіри голови та волосся. Може використовуватися самостійно або в комплексному лікуванні алопеції.

Мезотерапія – спосіб введення біологічно активних речовин у шкіру за допомогою мікроін’єкцій. Препарати, що використовуються (поліпшуючі кровообіг, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти та ін.) підбираються індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану волосся і шкіри голови.

Перевага мезотерапії полягає в тому, що за рахунок мікроуколов (на кілька міліметрів вглиб шкіри) препарати, які вводяться, гарантовано доставляються до волосяних цибулин і добре засвоюються ними. Активне «підживлення» волосяних фолікулів стимулює ріст волосся і покращує їхній зовнішній вигляд, надає сили та блиску. Крім того, внаслідок міні-проколів дуже тонкою голкою запускається механізм відновлення шкіри: поліпшується місцевий кровообіг, активізуються обмінні процеси. Це позитивно впливає на здоров’я волосся.

Показання до мезотерапії визначає лікар з урахуванням причин, що викликали випадання волосся, а також протипоказань до лікування. Частота та кількість процедур визначаються індивідуально.