Кріомасаж волосистої частини голови 4 хв

200,00 грн

Плазмоліфтинг / волосиста частина голови / 50 хв

1400,00 грн

Мезотерапія Meso-Wharton P199 1,5 мл (вир-во Корея) 60 хв

4200,00 грн

Мезотерапія Meso-Xanthin F199 1,5 мл (вир-во Корея) 60 хв

4200,00 грн

Введення кортикостероїдів при алопеції (без вартості препарату): до 1 мл

400,00 грн

Введення кортикостероїдів при алопеції (без вартості препарату): більше 1 мл

500,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Лікування випадіння волосся

Вибір лікування залежить від встановленого діагнозу. В одному випадку позитивний результат неможливий без прийому препаратів всередину, в іншому – акцент у лікуванні ставиться на регулярне застосування зовнішніх засобів.

На ефективність лікування впливають тривалість і стадія випадіння волосся, вік пацієнта, наявність супутніх захворювань. Від цих факторів залежить і тривалість терапії.

Лікування алопеції може бути специфічним і неспецифічним. Під специфічним лікуванням мається на увазі вплив на причинний фактор, що викликав випадіння волосся, якщо він встановлений. Наприклад, в разі дефіциту заліза специфічним лікуванням буде прийом препаратів заліза, при гіпофункції щитовидної залози – прийом препаратів L-тироксину тощо. При неспецифічному лікуванні застосовують методики і препарати, які надають ефект в незалежності від причини випадіння, тому що в будь-якому випадку нормалізують живлення волосяних цибулин, пригнічують запалення, покращують кровообіг, стимулюють ріст тощо.

Процедури з лікування випадіння волосся проводяться пацієнтом у домашніх умовах і/або в умовах клініки. Сучасні трихологічні препарати мають високу ефективність і спрямовані на комплексне лікування алопеції. Вибір препаратів залежить від складності захворювання та можливостей пацієнта.

Використання ін’єкційних методик в трихології (мезотерапія, плазмотерапія) дозволяє отримати швидший і вираженіший результат в лікуванні випадіння волосся.