Первинна консультація трихолога (з трихоскопією)

550,00 грн

Повторна консультація трихолога **

400,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.
** Повторною консультацією вважається відвідування лікаря протягом 30 календарних днів з приводу того самого діагнозу.

Консультація трихолога в Дніпрі

У всі часи волосся для людини відігравало важливу роль як в соціальних, так і в сексуальних відносинах. Красиве доглянуте волосся – складова частина зовнішності сучасної ділової людини, пов’язана з індивідуальним стилем. Тому проблеми з волоссям часто сприймаються пацієнтами дуже гостро, особливо представницями прекрасної статі.
Зіткнувшись із випадінням волосся, пацієнти часто вдаються до самолікування. Однак невірна самодіагностика призводить до неправильного вибору лікувальних засобів, і як наслідок – відсутності бажаного результату.
Ефективне лікування можливе лише в разі правильно діагностованого типу випадіння волосся та причин його випадіння. Підходи до кожного випадку алопеції (облисіння) індивідуальні та рекомендувати схеми лікування повинен фахівець.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою випадіння волосся, перший крок в її вирішенні – консультація лікаря-трихолога.

У місті Дніпро в клініці ЄВА-АРТ лікар-трихолог займається лікуванням різних видів випадіння волосся, а також захворювань волосистої частини голови.

У сучасній трихології існує безліч способів, що дозволяють боротися з облисінням. Лікар-трихолог клініки ЄВА-АРТ підбере для Вас найбільш підходящий та ефективний.