Ціни

Медичний апаратний педикюр здорової стопи (обробка нігтів, кутикули, шкіри підошовної частини стопи, натоптишів, тріщин) (жін.) – 90 хв

650,00 грн

Медичний апаратний педикюр здорової стопи (обробка нігтів, кутикули, шкіри підошовної частини стопи, натоптишів, тріщин) (чол.) – 90 хв

800,00 грн

Медичний апаратний педикюр діабетичної стопи (псоріаз шкіри стоп, екзема, цукор крові до 8 од.) – 90 хв

800,00 грн

Антимікотичний педикюр із застосуванням професійних засобів GEHWOL і SUDA – 90 хв

750,00 грн

Опил 1/3 потовщеної нігтьової пластини – 20 хв

200,00 грн

Опил 1 потовщеної нігтьової пластини

300,00 грн

Видалення стрижневої мозолі до 0,3 см (1 од.) – 20 хв

від 200,00 грн

Видалення комбінації (мозоль + натоптиш) до 1 см – 40 хв

300,00 грн

Шліфування підошовної бородавки (0,4 см), без анестезії – 20 хв

200,00 грн

Обробка глибокої тріщини (1 од.)

200,00 грн

Лікування врослого нігтя (1 шт.), Б / анестезії

від 400,00 грн

Перев’язка

100,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги

Медичний апаратний педикюр у Дніпрі

Медичний апаратний педикюр – це лікувальний догляд за стопою, правила якого передбачають використання сучасного медичного обладнання та професійних медичних препаратів для лікування та профілактики захворювань нігтів і шкіри стоп.

Дана методика відрізняється від класичного педикюру тим, що для його проведення необхідне спеціальне обладнання, використання якого не порушує цілісності шкіри.

Процедура безпечна, з її допомогою ви зможете привести до ладу проблемні п’ятки і недоступні між пальцеві проміжки стоп.

Показання до медичного апаратного педикюру

Процедура медичного педикюру допомагає вирішити безліч проблем захворювань шкіри стоп і нігтів. До цієї послуги вдаються в наступних випадках:

 • при врослому нігті (це один з нехірургічних способів вирішення даного захворювання);
 • при потовщенні нігтьових пластин;
 • для видалення м’яких і твердих мозолів;
 • для видалення бородавок;
 • з метою прибрати натоптиші, очистити ділянки гіперкератозу;
 • для обробки, лікування та профілактики тріщин;
 • в комплексній терапії мікозів нігтів і шкіри стоп;
 • тільки медичний педикюр можна застосовувати для діабетичної стопи.
Переваги медичного апаратного педикюру:
 1. Безпечність проведення маніпуляцій (ризик пошкодити шкіру мінімальний).
 2. Шкіра пом’якшується не за допомогою розпарювання або ванночок, а завдяки спеціальним препаратам.
 3. Використання одноразових насадок, виключає ймовірність інфікування.
 4. Матеріали (креми, лосьйони, розм’якшувачі) містять у своєму складі ранозагоювальні компоненти.
 5. Використання насадок дозволяє одночасно не тільки проводити педикюр, а й стимулювати рефлексогенні зони, що призводить до поліпшення самопочуття.
 6. Процедуру може проводити тільки людина з медичною освітою.

Процедуру медичного апаратного педикюру проводить фахівець – подолог.

Спеціаліст – подолог вислухає Ваші скарги та побажання, ретельно огляне стопи на предмет виявлення патології та запропонує варіанти вирішення проблеми.

Шкіру стоп обробляють дезинфікуючим засобом, щоб виключити можливість інфікування. Наступний етап – нанесення спеціального пом’якшуючого засобу. Завдання цієї маніпуляції – розм’якшення рогового шару шкіри (відмерлих клітин) без залучення живих тканин. Потім обов’язково проводиться шліфування шкіри стоп, після чого стопи виглядають гарними і доглянутими.

Обробивши шкіру, майстер береться за нігтьові пластинки: їм надається потрібна форма, проводиться шліфування та обробка лікувальними розчинами.

В кінці процедури стопи очищають за допомогою лосьйону, масажними рухами наносять живильний крем. Вся косметика для медичного педикюру містить протигрибкові речовини.

Тривалість процедури становить від 1 до 1,5 години.

Особливості проведення апаратного педикюру при різних патологіях

Синдром діабетичної стопи

При цукровому діабеті уражаються судини нижніх кінцівок, знижується їхня чутливість. Саме ці дві причини призводять до того, що шкіра стоп стає тонкою, сухою, а нігті – ламкими, товстими і безформними.

Цукровий діабет є протипоказанням для проведення класичного педикюру. Медичний апаратний педикюр у Дніпрі є рішенням проблем для пацієнтів цієї категорії.

Для роботи з діабетичною стопою використовуються алмазні насадки дрібної абразивності, які працюють в щадному режимі, який виключає травматизацію.

Грибкове ураження стопи

Медичний педикюр при грибкових ураженнях нігтьових пластин проводиться подологічним апаратом з вбудованим пилососом, що повністю запобігає інфікуванню грибами дихальних шляхів майстра і пацієнта, а також здорової шкіри. Всю процедуру виконують засобами, що містять високі концентрації протигрибкових речовин. Після процедури весь одноразовий матеріал утилізується. А стаціонарне обладнання обробляється сертифікованими засобами МОЗ України.

Гіперкератоз, мозолі, натоптиші

Гіперкератоз стоп – не привід для хвилювання, досить кілька разів обробити шкіру керамічними фрезами, як вона знову стане гладкою, рівною і приємною на дотик.

Поверхневі стрижневі мозолі також видаляються за допомогою маніпуляції медичного педикюру. Після проведення місцевої анестезії фахівець-подолог фрезами видаляє мозоль дощенту. Щоб позбутися мозолі, необхідно пройти курс від 2 до 4 процедур.

Натоптиші – це локальне потовщення рогового шару епідермісу, викликане незручним взуттям або тривалою і частою ходьбою. Усувається дана незручність використанням комбінації розм’якшуючих засобів та шліфування.

Догляд за ногами після медичного педикюру

Щоб ваші стопи виглядали ідеально, необхідно повторювати процедуру медичного педикюру в Дніпрі не рідше 1 разу на 1-2 місяці. У проміжку між відвідинами подолога потрібно доглядати за шкірою стоп самостійно: стежити за гігієною стоп і взуття, обов’язково наносити спеціальні креми на поверхню стоп.