Плазмоліфтинг / обличчя / 50 хв

1300,00 грн

Плазмоліфтинг / обличчя / 50 хв / 2 пробірки – 120 мин

1700,00 грн

Плазмоліфтинг / волосиста частина голови / 50 хв

1500,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

PRP-терапія або плазмоліфтинг – омолодження на клітинному рівні в медичному центрі косметології та дерматології ЄВА-АРТ

Клітинне омолодження

Організм людини це саморегулююча система, яка сама вживає необхідних заходів в регенерації та оновленні. У сучасній косметології з’явилися нові аутологічні технології для боротьби з віковими змінами.

В основі методики PRP (Platelet-Rich Plasma) лежить використання власної плазми пацієнта. Для ефективної дії плазму насичують тромбоцитною масою, попутно видаляючи з неї малоефективні ферменти.

Як відбувається PRP процедура (плазмоліфтинг)

У пацієнта береться невелика кількість крові, яке поміщується в пробірки. У пробірках знаходиться антикоагулянт і спеціальні фільтри. Пробірки ставлять у центрифугу, де під впливом автоматичних процесів відбувається поділ крові на фракційні складові. Під час цього процесу кількість тромбоцитів в плазмі істотно зростає. Фракція – тромбоцити з плазмою – виявляється в самому верхньому шарі біопрепарату. Далі збагачену плазму вводять в проблемні зони пацієнта. Тромбоцити, доставлені в нижні шари дерми починають запускати процес оновлення колагенових і еластинових волокон. Шкіра набуває еластичності, вирівнюється мікрорельєф, корисні властивості тромбоцитів продовжують працювати на клітинному рівні, провокуючи зростання молодих клітин, що утворюють нові фібропласти, відбувається клітинне омолодження. Шкіра набуває здорового кольору, сітка зморшок помітно скорочується, проходить акне, в зоні облисіння починається активація волосяних фолікулів, що призводить до зростання нового волосся.

Ліфтинг-ефект проявляється вже після першої процедури. Курс терапії розрахований на 4 відвідування.

PRP-терапія (плазмоліфтінг) – це безпечно

PRP-терапія (плазмоліфтінг) абсолютно безпечна, оскільки в процесі процедури не використовуються жодні засоби крім аутологічного (свого) матеріалу пацієнта. Ризик алергії в цьому випадку зводиться до нуля. Стерильність процедури виключає можливість зараження. Відторгнення організмом біопрепарату виключено. Метод пройшов сертифікацію і дозволений до застосування на території України.

Ефект PRP-терапії:
  • клітинне омолодження;
  • виражений ліфтинговий ефект;
  • регрес вугрового висипу (акне);
  • освітлення пігментації;
  • корекція овалу обличчя, ліквідація птозу;
  • зволоження шкіри шляхом відновлення міжклітинних структур;
  • відновлення волосяних фолікул, стимуляція росту волосся;
  • зникнення псоріатичних бляшок зі шкіри волосистої частини голови;
  • зниження активності процесу при артритах і артрозах.

Якщо Вас зацікавила процедура плазмоліфтінгу в Дніпрі (PRP-терапія в Дніпрі), то можете сміливо звертатися до нас за додатковою інформацією або приходити на консультацію косметолога.