Meso-Wharton P199 1,5 мл (в-во Корея) 60 хв

4200,00 грн

Meso-Xanthin F199 1,5 мл (в-во Корея) 60 хв

4200,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Мезотерапія в клініці ЄВА-АРТ

Мезотерапія – це перевірена часом ін’єкційна методика, яка застосовується в естетичній косметології, має широкий діапазон дії. Різноманітні компоненти коктейлів для мезотерапії прекрасно доповнюють один одного, насичують шкіру вітамінами та мікроелементами, повертають їй молодість і сяйво.

Основні напрямки застосування мезотерапії в центрі «ЄВА-АРТ» у Дніпрі:
  • омолодження обличчя;
  • корекція різних косметичних недоліків шкіри обличчя та тіла;
  • лікування волосся і шкіри голови.

Шкіра людини виконує велику кількість життєво важливих функцій: бар’єрна, захисна, дихальна, видільна, обмінна тощо. Це активний орган, в клітинах якого постійно відбувається обмін речовин. З віком, при ослабленні організму, стресах та інших несприятливих факторах обмін речовин сповільнюється, і кількість необхідних поживних речовин знижується. Процедура мезотерапії надолужить необхідну концентрацію речовин у шкірі, нормалізує обмін речовин і біохімічні процеси, що протікають в тканинах.

Процедура мезотерапії в нашому центрі «ЄВА-АРТ» проводиться як із застосуванням монопрепаратів, так і зі спеціально розробленими коктейлями для мезотерапевтичної корекції естетичних проблем. До складу таких коктейлів може входити гіалуронова кислота, вітаміни, мікроелементи, які забезпечують шкіру всіма речовинами, необхідними для її нормального функціонування.

Показання до застосування мезотерапії
Мезотерапія обличчя Мезотерапія тілаМезотерапія волосистої частини голови
Відновлення тонусу, еластичності і здорового кольору шкіри Втрата тонусу шкіри Лікування алопеції (облисіння)
Розгладження зморшок, підтяжка шкіри обличчя, шиї і декольте Стриї (розтяжки) Тонке волосся
Лікування акне і постакне Целюліт Втрата блиску волосся
Лікування гіперпігментації Локальні жирові відкладення Ламкість волосся
Відновлення бар'єрних функцій шкіри Рубці Себорея
Корекція вікових змін шкіри Усунення судинної сіточки Лупа

Основним завданням проведення процедури мезотерапії є доставка необхідних речовин у шкіру. Величезною перевагою мезотерапевтичного введення є адресна доставка компонентів препарату одразу до проблемного місця. Така дія забезпечує високу ефективність лікування та корекції даної проблеми.

Переваги мезотерапії

Мезотерапія для обличчя

Можливість проведення в будь-якому віці та в будь-яку пору року. Підвищується тургор, тонус і еластичність шкіри, зменшується кількість зморшок, коригується контур обличчя. Відновлюються колір і якість шкіри. При лікуванні куперозу зміцнюються стінки капілярів, поліпшується кровообіг в цілому.

Мезотерапія для тіла

Мезотерапія тіла спрямована на зміцнення стінок судин, активізацію мікроциркуляції і лімфодренажу, прискорення обміну речовин і виведення з організму зайвої рідини і токсинів. Сприяє зменшенню локальних жирових відкладень, відновлює тонус і еластичність шкіри.

Мезотерапія для волосся

Мезотерапевтичні коктейлі живлять шкіру голови, відновлюють життєздатність цибулин і фолікул, стимулюють ріст нового волосся та збільшують тривалість його життя. В результаті відбувається прискорення росту волосся, поліпшується його структура та якість.

Мезотерапія чудово поєднується з іншими методами омолодження й оздоровлення шкіри.

Не вимагає спеціальної підготовки та реабілітаційного періоду.

Протипоказання:
  • цукровий діабет;
  • вагітність;
  • пухлини або запальні процеси;
  • індивідуальна непереносимість препаратів