Масаж обличчя 40 хв

350,00 грн

Масаж кистей 15 хв

150,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Масаж обличчя

Шкіра обличчя вимагає особливої ​​уваги, оскільки вона відкрита будь-якій негоді, морозу, вітру, сонячним променям, впливу кондиціонерів, випромінювань. Щоб надовго зберегти здорову шкіру обличчя, потрібно детримуватися нескладного, але постійного режиму догляду за нею.
Косметичний масаж обличчя – необхідна частина догляду за шкірою. Він сприяє поліпшенню кровообігу та нормалізації обміну речовин, полегшує виділення продуктів обміну, тобто масаж допомагає шкірі дихати, і тим самим протидіє застою крові, зміцнює тканини і м’язи, довше зберігає шкіру гладкою, молодою та еластичною.
Правильний масаж обличчя та шиї покращує мікроциркуляцію крові та лімфодренаж, що сприяє зняттю набряків; підвищує насичення тканин киснем, посилюючи їх живлення. Деякі техніки спрямовані на підвищення тонусу шкіри та м’язів, сприяючи формуванню м’язового «каркаса» підтягнутого обличчя, маючи ліфтинговий ефект. Процедура попереджає виникнення косметичних недоліків шкіри, таких як вугрі, і навіть може уповільнити хід біологічного годинника, впливаючи на прояви старіння, такі як зморшки, в’яла шкіра, тьмяний колір, друге підборіддя тощо.

Косметичний масаж обличчя в медичному центрі «ЄВА-АРТ»

Косметологи медичного центру ЄВА-АРТ володіють різними техніками, підбирають і проводять масаж шкіри обличчя індивідуально, враховуючи особливості та потреби Вашої шкіри.

Опис процедури масажу обличчя

Перший секрет масажу, його успіху, – комфорт. Для Вас – ергономічне крісло-кушетка і розслаблююча музика. Закрийте очі. Шлях до нірвани починається.

Дотримуючись найсуворішх правил, навіть видалення макіяжу проводиться по масажних лініях обличчя. Очищення шкіри завершує дуже легкий скраб, який лише прибирає відмерлі клітини шкіри, не ушкоджуючи навіть її роговий шар.
За вашим бажанням, для цієї мети може бути використаний ніжний гоммаж – особлива маска без абразивних частинок, яка є щадною формою очищення та підходить особливо чутливій шкірі.
Всі процедури масажу в нашому центрі проводяться як по маслу, так і по крему, який індивідуально підбирається за типом шкіри. За маслом переважно проводять процедури при сухій шкірі.
Ручний масаж обличчя по крему або маслу дозволяє дотриматися необхідної техніки виконання, загальне правило для якої – заборона на зрушення шкіри, її розтягування і утворення складок.
Перевага використання кремів в процесі виконання прийомів масажу: очищена, розігріта й активна шкіра, як губка, вбирає з чарівного крему всі необхідні їй речовини та вітаміни, що в результаті підсилює ефективність процедури.
Техніка включає в себе і масаж шиї.
Після процедури можливе нанесення маски для обличчя за типом шкіри та підбір крему для домашнього догляду.
Після такої spa-процедури шкіра свіжа і відпочила, як ніби Ви провели тиждень на курорті, а в деяких випадках він творить чудеса, вирішуючи не лише косметологічні проблеми, але й коригуючи наш настрій і загальне самопочуття, знімаючи стрес і м’язові затиски.
Призначається масаж обличчя за необхідністю або проводиться курсами кілька разів на рік.
Курс складається з 10-15 сеансів 2 рази на тиждень.

Для збереження або підтримки досягнутого ефекту рекомендується проходити 2-3 курси на рік, що, втім, завжди індивідуально і коригується Вашим косметологом.

Показання до процедури масажу обличчя:
  • гравітаційний птоз м’яких тканин обличчя
  • погіршення лімфообігу
  • профілактика старіння шкіри
  • зниження тонусу тканин
Протипоказання:
  • важкі соматичні захворювання
  • злоякісні новоутворення
  • будь-які запальні процеси в зоні впливу

У досягненні результату Вам допоможуть косметологи медичного центру ЄВА-АРТ в Дніпрі, які володіють різними техніками масажу обличчя. Наші фахівці допоможуть підібрати курс процедур, ідеальний для типу і потреб саме Вашої шкіри.