Корекція мімічних зморшок методом ботулінотерапії

Ботулінотерапія (ботулотоксин) – це корекція мімічних зморшок, або «ін’єкції молодості».
Наша міміка можлива завдяки скороченню м’язів. Однак в місцях постійної м’язової активності утворюються зморшки. Справа в тому, що при скороченні м’яз коротшає та зморщує шкіру, а при розслабленні повертається у вихідне положення і тягне її за собою назад. З віком еластичність шкіри знижується, що призводить до появи зморшок.

Особливості проведення корекції мімічних зморшок

Зони корекції мімічних зморшок ЄВА-АРТ (Дніпро):

  • горизонтальні зморшки лоба
  • міжбрівна область і спинка носа
  • «гусячі лапки»
  • опущені брови
Дія ботулотоксину під час процедури ботулінотерапії

Препарати на основі ботулотоксину використовуються для корекції мімічних зморшок, які утворюються внаслідок багаторазового скорочення та розслаблення м’язів. Скорочення м’язу відбувається під впливом імпульсів, що надходять від нервових закінчень. Ботулотоксин порушує передачу імпульсу з нервового закінчення на м’яз, тим самим викликаючи його тимчасовий параліч.

Ботулотоксин починає діяти на 3-5 добу після введення. Остаточний результат помітний через 2 тижні.

Застосування даної методики дозволяє розгладити зморшки на строк від 3 до 6 місяців.

Використання ботулотоксину є профілактикою виникнення нових мімічних зморшок. Інакше кажучи, процедура виробляє звичку не супитися.

Наші висококваліфіковані фахівці-косметологи використовують якісні препарати на основі ботулотоксину під час проведення процедур ботулінотерапіі в Дніпрі: Диспорт, Ксеомін, Ботокс, Нейронокс.