Чистка зони  декольте 60 хв

450,00 грн

Кріомасаж зони декольте 5 хв

150,00 грн

Плазмоліфтинг / обличчя, шия, декольте / 120 хв

1700,00 грн

Мезотерапія Meso-Wharton P199 1,5 мл (в-во Корея) 60 хв

4200,00 грн

Мезотерапія Meso-Wharton F199 1,5 мл (в-во Корея) 60 хв

4200,00 грн

Біоревіталізація FILORGA NCTF 135 HA 5 мг ГК / мл (в-во Франція) Декольте 1,5 мл 60 хв

1700,00 грн

Біоревіталізація MEDICARE System intensive (пр-во Німеччина) Декольте 1,5 мл 60 хв

900,00 грн

Біоревіталізація REJUVENA (пр-во Іспанія) Декольте 1,5 мл 60 хв

600,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Естетика зони декольте в Дніпрі

Шкіра шиї, зони декольте та кистей старіє раніше за всіх. Повертати естетичний вигляд цим зонам довше і дорожче, ніж іншим ділянкам. Тут доречна приказка, що своєчасна профілактика буде ефективнішою за лікування процесу старіння, який вже розпочався.

Крім сухості, обличчя та шия схильні до гравітаційного птозу (обвисання).

Найчастіше шкіра стоншена. Через провисання має поперечні та поздовжні зморшки. Покрита ділянками гіперпігментації. Зона декольте має зморшки у вигляді заломів. Зовнішньо нанесене зволоження не утримується на цих ділянках.

Косметологи клініки ЄВА-АРТ проводять доглядові процедури й омолодження зони декольте та шиї за допомогою сучасних технологій.

Хімічні пілінги відлущують відмерлі клітини, висвітлюючи місце нанесення. Запускається вироблення колагену, згладжуються поверхневі зморшки.

Шкірі зі серединними зморшками показані ін’єкційні методики. Ін’єкції проводять курсами 2 рази на рік (навесні та восени). Для пацієнтів, які проводять багато місяців в році на сонці, зволоження рекомендовано частіше. Шкірі з іхтіозом або атопічним дерматитом ін’єкційне зволоження показане перед кожним періодом загострення.

Біоревіталізація шиї і декольте відновлює водний баланс, доставляючи молекули гіалуронової кислоти в усі шари шкіри. Це запобігає сухості і уповільнює процеси старіння.

Мезотерапія шиї і декольте насичує шкіру вітамінами та мікроелементами, повертає їй молодість. Застосовується для розгладження поверхневих зморшок.

Плазмоліфтинг зони декольте стимулює оновлення клітинних структур шкіри. Процедура має ефект ліфтингу (підтяжки) і зволоження одночасно.

Філери використовуються для заповнення зморшок – поверхневих і глибоких.

Контурна пластика зони декольте утримує ефект протягом 2 років.

Ін’єкції ботокса і диспорта зменшують напруження м’язової тканини, знерухомлюючи на кілька місяців м’яз.

Армування шкіри з використанням Radiesse відновлює овал обличчя, формує відсутню кісткову тканину, повертає пружність тканин, вирівнює дрібні та великі зморшки.

Косметологи центру дерматології та косметології «ЄВА-АРТ» підберуть процедури, необхідні для вас, і запропонують догляд для підтримки досягнутого ефекту.
Записатися на консультацію