Дерматоскопія до 5-ти утворень

450,00 грн

Дерматоскопія у Кривко С. В. (дерматовенеролог, дерматоонколог)

500,00 грн

Дерматоскопія кожного наступного новоутворення

50,00 грн

Дерматоскопічний знімок (створення карти родимок)

50,00 грн/1 шт

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Дерматоскопія в медичному центрі ЄВА-АРТ

1. Що таке дерматоскопія?

Це візуальний неінвазивний діагностичний метод, що дозволяє побачити особливості мікроструктури утворень шкіри, недоступні для неозброєного погляду. Існує відповідність між побаченими дерматоскопічними ознаками та гістологічними особливостями утворень (їх будовою на клітинному рівні).

Простими словами, дерматоскопія дозволяє трохи «зазирнути» всередину шкіри.

З цією метою використовується дерматоскоп – оптичний прилад, який поєднує візуалізацію поверхневих шарів шкіри зі збільшенням зображення.

Огляд в лупу дозволяє оцінити тільки поверхню шкіри, оскільки шкірний покрив відбиває промені видимого світла. Відмінність дерматоскопії – в можливості візуалізувати внутрішньошкірні зміни в осередках ураження. Це досягається за рахунок збільшення потоку світлових променів, що проникають всередину шкіри.

Особливості дерматоскопії:

  • Висока діагностична точність.
  • Безболісність, безпечність.
  • Можливість динамічного спостереження за змінами шкіри завдяки збереженню зображень.
2. Навіщо проводять дерматоскопію?

Дерматоскопія є додатковим діагностичним дослідженням, що підвищує точність клінічного діагнозу новоутворень шкіри.
Різні за своєю природою утворення шкіри (як пухлинні, так і непухлинні) можуть мати схожий зовнішній вигляд. Однак для кожного з них характерна певна внутрішня будова. Застосування дерматоскопії дозволяє диференціювати різноманітні злоякісні та доброякісні утворення шкіри, особливо у випадках, коли візуальний діагноз викликає труднощі.

3. Коли ще використовують дерматоскопію?
  • Для динамічного спостереження за змінами в невусах. Дерматоскопія дозволяє порівнювати нові зображення зі старими і швидко виявляти будь-які зміни утворення, що вказують на його переродження.
  • Для діагностики різноманітних шкірних захворювань (псоріаз та ін.), коли клінічний діагноз ускладнений.
4. У чому переваги дерматоскопії?

Труднощі, що виникають при діагностиці меланоми на ранніх стадіях, пов’язані з тим, що вона може бути клінічно схожа на диспластичний невус.
Дерматоскопія дозволяє об’єктивно, без виконання біопсії виявляти ознаки ракових захворювань шкіри на ранніх доклінічних стадіях. Це особливо важливо в тих випадках, коли від швидкості виявлення шкірної пухлини і призначення своєчасної терапії безпосередньо залежить життя людини.

5. Кому і коли показана дерматоскопія?
6. Чи можна орієнтуватися тільки на дані дерматоскопії?

Дерматоскопія не повинна використовуватися ізольовано, сама по собі. Будь-який клінічний діагноз є результатом сукупності даних, отриманих в ході: збору анамнестичних даних, клінічного дослідження і дерматоскопії.
На сьогодні дерматоскопія є невід’ємним діагностичним інструментом в практиці дерматолога, який сприяє більш ретельному і повноцінному обстеженню пацієнтів. Дерматоскопія дозволяє виявляти меланому на ранній виліковній стадії та дає додаткові аргументи, щоб виправдати хірургічне видалення сумнівних новоутворень шкіри.
Для високоякісної діагностики дерматологи медичного центру ЄВА-АРТ в Дніпрі використовують світлодіодний дерматоскоп «ДЕЛЬТА 20», що дозволяє безболісно, без порушення цілісності шкірних покривів визначити наявність ракових клітин в різних новоутвореннях на шкірі.
Своєчасне проведення дерматоскопії дозволяє зафіксувати зміни на найбільш ранніх стадіях переродження новоутворення.