Видалення папілом б / анестезії (до 0,3 см) до 10 шт на тулубі (за кожну)

100,00 грн

Видалення папілом (до 0,3 см) від 11 до 20 шт на тулубі (за кожну)

90,00 грн

Видалення папілом (до 0,3 см) від 21 до 30 шт (за кожну)

80,00 грн

Анестезія одного утворення

100,00 грн

Видалення папілом на шкірі обличчя (повіки, шия, перенісся, вушні раковини)

від 300,00 грн

Видалення папілом на слизових (язика, щоки, носа, внутрішньої поверхні повік) до 0,3 см

1000,00 грн

Видалення папілом, кератом, розміром 1,0 см

400,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Видалення папілом у Дніпрі

Папілома – утворення на поверхні шкіри, викликане вірусом папіломи людини (ВПЛ). Крім неестетичного вигляду, папіломи доставляють масу незручностей, розташовуючись в складках і травмуючись тертям під час ходьби або носінням білизни.

У медичному центрі ЄВА-АРТ у Дніпрі проводиться діагностика і видалення папілом на шкірі безпечними і сучасними методами.

Видалення папілом в дерматологічному центрі ЄВА-АРТ проводиться за допомогою рідкого азоту (кріодеструкція) та радіохвильовим ножем. Спосіб видалення визначається лікарем і пацієнтові озвучуються аргументи на користь одного або іншого методу видалення. На видалення папілом ціна в клініці ЄВА-АРТ залежить від місця локалізації та розміру.

Видалення папілом рідким азотом в Дніпрі

Кріодеструкція (заморожування) застосовується до новоутворень доброякісного походження з широкою основою. Принцип дії: відторгнення обморожених структур.
Видалення рідким азотом не вимагає анестезії.

Записатися на прийом до дерматолога або задати питання Ви можете на сайті або за номером:
+38 (097) 363-83-00
+38 (095) 900-67-57

Видалення папілом радіохвильовим ножем в Дніпрі

Це метод з міні-операційним втручанням. Застосовується до утворень доброякісного та злоякісного походження, видалення відбувається в лічені секунди. При видаленні папілом (доброякісні утворення) 90% пацієнтів відмовляються від анестезії, тому що при видаленні встигають відчути тільки тепло. Радіохвильовий ніж працює на шкірі дбайливо, не зачіпаючи прилеглі здорові тканини і по ходу роботи запаює судини (безкровний метод видалення).

На видалення папілом ціни в медичному центрі дерматології і косметології ЕВА- АРТ загальнодоступні, а результат від виконання процедури ви побачите відразу. Запишіться на прийом – наш адміністратор підбере зручний для Вас час.