Лікування гіпергідрозу: пахви (ботокс)

12000,00 грн

Лікування гіпергідрозу: пахви (диспорт)

15000,00 грн

Лікування гіпергідрозу: долоні (ботокс)

12000,00 грн

Лікування гіпергідрозу: долоні (диспорт)

15000,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Лікування гіпергідрозу в Дніпрі методом ботулінотерапіі

Значна кількість людей не з чуток знайомі з відчуттям підвищеного потовиділення – це називається гіпергідроз.

Гіпергідроз створює не тільки естетичну проблему. Самий запах часто неможливо нейтралізувати. Для публічної людини мокрі кола на білосніжній сорочці, в області пахв – неприйнятна річ. І це не лише неестетично. Це ознака нервозності під час бізнес-переговорів і тренінгів. Виступи в літню пору стають неможливими.

Спортсмени при надмірної пітливості долонь втрачають контакт зі снарядом, не досягають результатів у боротьбі за переможні місця.

Що робити людям, для яких гіпергідроз став каменем спотикання в кар’єрі, в спілкуванні, у відносинах? Знайти фахівця, який допоможе позбутися від проблеми. Так, гіпергідроз лікується.

На сьогоднішній день у Дніпрі є багато фахівців і клінік, які займаються вирішенням подібного питання. Проблема в тому, кому довірити це делікатне питання. Лікування гіпергідрозу Дніпро пропонує своїм жителям на високому європейському рівні з використанням новітніх технологій. Такі технології використовуються в сучасному центрі дерматології та косметології «ЄВА-АРТ», що знаходиться в центрі міста.

Лікування гіпергідрозу: технологія і методи боротьби

На сьогодні найефективніший спосіб лікування підвищеного потовиділення – це введення препарату ботулінічного токсину типу А – Ботокс та/або Диспорт. Препарат вводиться підшкірно і блокує імпульс, що надходить з нерва до потових залоз. У цьому плюс процедури супротив хірургічного втручання. Лікування гіпергідрозу – це процедура, що носить локальний характер і проводиться в проблемних місцях: пахви, долоні/стопи, пах. Для її проведення є наступні показники:

 • підвищене потовиділення в зоні пахв;
 • синдром «мокрих долонь», коли навіть в спокійному стані у людей потіють долоньки (у людини з нормальним рівнем потовиділення долоні пітніють в крайніх емоційних станах);
 • часто і рясно потіє спина;
 • потіють ступні ніг.

Коли можна побачити ефект дії ін’єкцій? Практично відразу. Через 2-3 дні ви помітите значне зниження рівня виділення поту. Єдиний мінус такого лікування – його відносна недовговічність. Через рік-два необхідно його повторювати, тому що ботокс перестає діяти на нервові імпульси, що йдуть до потових залоз. Як і для більшості інших косметологічних маніпуляцій, для даного методу лікування гіпергідрозу існує ряд протипоказань:

 • вагітність і період лактації;
 • наявність онкозахворювань;
 • алергія на препарати;
 • запалення в зоні проведення маніпуляції;
 • епілепсія і гемофілія;
 • алергія на білок коров’ячого молока;
 • прийом антибіотиків.

Фахівці рекомендують після проведення цієї маніпуляції дотримуватися пару днів кількох правил для посилення ефекту і уникнення ускладнень: не можна користуватися антиперспірантами та дезодорантами, не рекомендуються фізичні навантаження. Необхідно берегти місце ін’єкцій від інфікування, виключити на тиждень баню, солярій, сауну, гарячий душ/ванну.