Електрокоагуляція обличчя (лікування вугрової хвороби)

500,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Лікування вугрової хвороби

Незважаючи на велику кількість сучасних засобів по догляду за шкірою, вугровий висип є дуже частою причиною звернень до дерматолога. Всупереч загальній думці, що акне притаманне «статевому дозріванню», вугри зустрічаються у чоловіків і жінок будь-якого віку. Причиною тому є генетичні особливості шкіри та зміни гормонального фону. Важливу роль відіграють також харчування, супутні захворювання, порушення догляду за шкірою.

Несвоєчасне лікування вугрової хвороби призводить до появи застійних плям і рубців, що часом вимагає більших зусиль в їх лікуванні, ніж самого вугрового висипу.

Діагноз акне зазвичай не викликає ускладнень. Для виявлення причин, що сприяють розвитку висипань, за показаннями проводиться лабораторне обстеження пацієнта, яке включає в себе загальноклінічні аналізи, дослідження рівня статевих гормонів, ультразвукове дослідження тощо.

У лікуванні акне в залежності від тяжкості процесу використовуються лікарські (зовнішні і внутрішні) та косметичні засоби.

Для досягнення швидшого та ефективнішого результату в лікуванні вугрового висипу та його наслідків в клініці ЄВА-АРТ додатково використовуються різноманітні косметологічні процедури.

  • Кріотерапія (кріомасаж) із застосуванням рідкого азоту. При впливі холоду відбувається поліпшення мікроциркуляції, активізація обмінних процесів, злущування поверхневих шарів шкіри. Це сприяє розсмоктуванню довгоіснуючих великих запальних вузлів, освітленню плям-постакне, згладжуванню рубчиків.
  • Термодеструкція вузлових та кістозних елементів із застосуванням радіохвильового пристрою. Це полегшує відходження гнійного вмісту та прискорює зняття запалення.
  • Пілінги. Проводяться після усунення виражених запальних явищ на шкірі. Завдяки злущування верхніх шарів епідермісу відбувається вирівнювання рельєфу шкіри, освітлення застійних плям і пігментації, згладжування рубчиків, поліпшення кольору обличчя. Пілінги також надають легкий протизапальний ефект.
  • Мезотерапія. Проводиться після усунення запальних явищ на шкірі. В результаті мікроін’єкцій поліпшується кровопостачання та обмін речовин у шкірі. Мезотерапія сприяє розсмоктуванню застійних плям, згладжуванню рубців, відновленню зволоженості та тонусу шкіри, поліпшенню кольору обличчя.
  • Чистка обличчя (механічна, ультразвукова). Проводиться після усунення запальних явищ на шкірі з метою її очищення від забруднень в закупорених порах, комедонів, відмерлих клітин, що дозволяє звузити пори й освіжити шкіру.