Світіння під лампою Вуда (діагностика мікроспорії)

200,00 грн

* Адміністрація клініки залишає за собою право змінювати ціни на послуги.

Діагностика та лікування мікроспорії в Дніпрі

Мікроспорія – це заразне захворювання шкіри та волосся. Джерелом інфекції є хвора людина і тварини (кішки). Пік захворюваності припадає на кінець літа і початок осені. Мікроспорія завжди була найпоширенішим захворюванням грибкової природи у дітей.

Діагностика мікроспорії

Клініка ЄВА-АРТ має великий досвід в діагностиці та лікуванні мікроспорії у дорослих і дітей. Прийом веде дерматолог вищої категорії з підтвердженою кваліфікацією «дитяча дерматологія».

Діагностика мікроспорії проводиться взяттям зішкріба з осередка та підтверджується прямо в клініці. Аналіз на мікроспорію готовий протягом 15 хвилин. Для того, щоб ідентифікувати цей грибок, береться посів: культура вирощується протягом 14 днів, після чого стає відомим вид грибка і встановлюється остаточний діагноз.

Лікування мікроспорії у дітей

Лікування мікроспорії призначається лікарем після виявлення грибка, з урахуванням його локалізації (волосся або шкіра), а також віку дитини та наявності супутніх захворювань.

Грамотно підібрана терапія, своєчасне прийняття ліків і дезінфекція осередків хвороби призводить до повного одужання Вашої дитини.

Своєчасне звернення до лікаря дозволить запобігти поширенню осередків по тулубу та голові, виключити зараження сім’ї та дитячого колективу.