Діагностика та лікування грибкових захворювань у Дніпрі

У медичному центрі ЄВА-АРТ ви можете отримати компетентну консультацію лікаря-дерматолога з багаторічним досвідом роботи з питань: діагностика; лікування грибкових захворювань.

Дерматомікоз – це захворювання, яке викликають спори грибів. Паразитарні гриби вражають шкіру, слизові оболонки, волосся та нігті людини.

Діагностика грибкових захворювань в центрі дерматології ЄВА-АРТ

При виникненні будь-якої проблеми на шкірі в першу чергу лікар виключає заразність походження захворювання.

Тільки лабораторна діагностика виключає або підтверджує заразність процесу:

  • мікроскопічне дослідження (зішкріб на гриби) – виявляє наявність грибів, термін виготовлення аналізу 15 хвилин;
  • культуральне дослідження (посів на гриби) – ідентифікує вид гриба, час виготовлення – 14 робочих днів.

Іноді визначають чутливість патогенного гриба до різних препаратів.

Лікування грибкових захворювань

Після виявлення гриба лікар призначає лікування з урахуванням виду збудника, поширеності процесу та супутніх захворювань пацієнта.

При ураженні зони росту нігтьової пластини або ураженні більше трьох нігтьових пластин призначаються системні антимікотики (таблетки). При ураженні крайової зони обходяться зовнішніми засобами – протигрибковими лаками та розчинами. Тривалість і якість лікування залежать від регулярного очищення нігтьових пластин від мертвих потовщених часток нігтів.

Формат особистої гігієни та особливості побуту обговорюються на прийомі у лікаря та залежать від ступеня поширеності грибка.

Своєчасне звернення до дерматолога допоможе запобігти поширенню грибів поверхнею шкіри, заощадить матеріальний ресурс, вкоротить час лікування, дозволить запобігти поширенню гриба на членів сім’ї та збереже внутрішні органи від прийому токсичних препаратів усередину.

Грамотно підібрана схема терапії – запорука ефективного лікування і повного одужання.

Записатися на консультацію до дерматолога в клініці «ЄВА-АРТ» або задати питання Ви можете на сайті або зателефонувавши за номером:

+38 (097) 363-83-00
+38 (095) 900-67-57

Чекаємо на Вас за адресою:
вул. Михайла Грушевського, 12
2 поверх