• 55

1. Обличчя – це візитна картка людини.
Такі розповсюджені дерматози обличчя як акне, розацеа, себорейний дерматит, на жаль, є хронічними станами. Це означає, що після основного курсу терапії, пацієнт потребує підтримуючого лікування або спеціального догляду за обличчям.
Деякі пацієнти не отримавши швидкого результату або розчарувавшись у попередньому лікуванні, “складають руки”. Але це не вихід! Так, іноді лікування буває дуже тривалим, але треба прагнути підтримувати гарний стан обличчя, адже це наша візитна картка!

2. Випадіння волосся. Час минає, а разом з ним і можливості.
Серед пацієнтів, що скаржаться на випадіння волосся, більша частина має андрогенетичну алопецію. Це означає поступове необоротне (без лікування) стоншення частини волосся і, згодом, його втрату. Чим раніше розпочате лікування, тим більше шансів зберегти об’єм та довжину волосся.

3. Висип на шкірі, який може бути заразним для оточуючих.
Найбільш розповсюджені грибкові захворювання нігтів та шкіри. Хронічні вогнища грибкової інфекції сприяють алергізації організму та можуть бути вхідними воротами інфекції (особливо на стопах пацієнтів з діабетом).

4. Деякий висип на шкірі може бути небезпечним для Вашого життя.
Мова йде про різноманітні злоякісні новоутворення на шкірі. Використання дерматоскопії значно підвищує раннє виявлення новоутворень шкіри, коли своєчасне лікування може врятувати життя людини.

5. Хронічні дерматози шкіри, що погіршують якісь життя.
Іноді пацієнти з хронічними дерматозами, що “змирилися” зі своєю хворобою, перестають відвідувати дерматолога. Чому консультація потрібна?
По-перше, з’являються нові методи лікування, які, можливо, варто спробувати.
По-друге, іноді “банальні” рекомендації щодо догдяду за шкірою, харчування можуть покращити стан шкіри.
По-третє, деякі хронічні захворювання шкіри протікають паралельно з іншими захворюваннями організму, наприклад, діабетом, хворобами шлунково-кишкового тракту, порушенням функції щитоподібної залози та ін. Своєчасне лікування супутньої патології може покращити стан шкіри.

Будте здорові й піклуйтеся про себе!

Записатися на консультацію до дерматолога
+38 (097) 363-83-00
+38 (095) 900-67-57